Misja i historia

Zapewniając nowoczesną i spersonalizowaną edukację, pomagamy przyszłym maturzystom w skutecznej realizacji ich celów i marzeń.

Stworzyliśmy maturalny portal edukacyjny, który łączy w sobie naistotniejsze cechy klasycznych kursów, papierowych podręczników oraz indywidualnych korepetycji! Poznaj nasz zespół!

WNM Ilustracje marketingowe Baza zadań pelna opieka dydaktyczna min

Więcej niż Matura

Odpowiemy na każde pytanie. Sprawdzimy każde zadanie.

WNM Ilustracje marketingowe polączenie korepetycji kursu i podręcznika min

Nasza metodyka

Metodyka nauczania WNM łączy w sobie najlepsze cechy klasycznych kursów, indywidualnych korepetycji i papierowych podręczników.

Realizujemy ją w praktyce poprzez tworzenie kursów e-learningowych, które jednocześnie stają się wirtualnymi pokojami nauki nastawionymi na realizację konkretnego celu edukacyjnego.
Dla maturzystów przygotowaliśmy kursy z Biologii i Chemii wraz z innowacyjną bazą zadań maturalnych. Jest ona częścią platformy i pozwala na pracę z zadaniami w trzech różnych trybach.

Nasza metodyka nauczania została sprawdzona wielokrotnie w działaniu na przestrzeni ostatnich lat. W ramach macierzystego projektu Więcej niż LEK od 2017 roku pomagamy studentom medycyny i lekarzom w przygotowaniu do najważniejszych egzaminów. Aktualnie ponad 10 tysięcy osób rocznie uczy się na portalu Więcej niż LEK, który zapoczątkował rewolucję w polskiej edukacji medycznej. Wszystkie te doświadczenia przyczyniły się do powstania naszego nowego projektu – Więcej niż Matura – który realizuje te same założenia metodyczne, co wszystkie nasze kursy. Kluczowym elementem jest połączenie najistotniejszych cech wielu form nauczania i uczenia się. To unikalne połączone pozwala na niespotykaną dotąd personalizację nauki oraz demokratyzację dostępu do prywatnej edukacji o wysokiej jakości.

Nasza historia

W ciągu ostatnich lat stworzyliśmy kilkanaście kursów e-learningowych, które skutecznie realizują wyznaczone cele kształcenia.

Zespół Bethink, który tworzy już ponad 80 osób, jest zbudowany z pasjonatów i specjalistów w swoich dziedzinach. W ciągu ostatnich lat tworzyliśmy kilkanaście kursów e-learningowych, które skutecznie realizują wyznaczone cele kształcenia. Robimy to, co robimy, gdyż jesteśmy głęboko przekonani, że poprawianie jakości i dostępu do edukacji to najlepszy możliwy sposób na to, aby świat zmierzał w odpowiednim kierunku.

Zwiększanie dostępu do spersonalizowanej edukacji pozwala uczniom rozwijać swój pełny potencjał. Ten potencjał przekuwają na wiedzę i kompetencje, dzięki którym mogą przyjmować na siebie coraz większą odpowiedzialność i zmieniać świat. Poczucie własnej kompetencji jest jednym z kluczowych aspektów, które pozwalają nam osiągnąć życiową niezależność, a dalej wolność, bez której większość z nas nie jest w stanie spełnić marzeń i przeżyć szczęśliwego życia. W tym właśnie staramy się pomagać.

Plany na przyszłość

Zmienimy myślenie o tym, jak powinna wyglądać edukacja w naszym kraju!

Ostatnie lata doświadczeń przekonały nas, że odpowiednie wykorzystanie technologii, przekazanie ludziom wiedzy na temat tego, jak mogą uczyć się efektywnie, zmiana myślenia o roli nauczyciela w procesie edukacji oraz aktywne pomaganie uczniom w rozwoju są w stanie zmienić myślenie o tym, jak powinna wyglądać edukacja w naszym kraju.

W ciągu kolejnych lat planujemy dalej poszerzać zakres dostępnych materiałów, tak aby już niedługo każdy uczeń w Polsce mógł skorzystać z proponowanego sposobu nauczania w zastępstwie do tradycyjnych form kształcenia niezależnie od tego, czy będzie to wykorzystane w publicznej lub prywatnej szkole czy też w edukacji domowej. Mamy również wielką nadzieję, że same szkoły zaczną wykorzystywać Więcej niż Matura, tak jak uniwersytety medyczne od kilku lat włączają środowisko e-learningowe Więcej niż LEK jako wsparcie dla swoich studentów.

Zespół Więcej niż Matura

Kursy Więcej niż Matura

Spersonalizowane kursy WNM to sprawdzony sposób na przygotowanie do matury! Ucz się, gdzie chcesz, kiedy chcesz i w takim tempie, jakim chcesz!

Marki Bethink

W ramach współprac z zaprzyjaźnionymi wydawnictwami wspólnie tworzymy kursy o praktycznym wymiarze.