Doświadczenie, po którym nie chcesz wracać do książek!

Nauka z Więcej niż Matura to nauka z wirtualnego podręcznika, który mieści nieograniczoną liczbę atrakcyjnych ilustracji i schematów, sam odpowiada na Twoje pytania, sam się aktualizuje i powiadamia Cię o każdej zmianie.

Jak wygląda nauka z Więcej niż Matura?

Zobacz video

WNM Ilustracje marketingowe Dashboard kursu min

Dashboard kursu

1. Monitoruj realizację kursu!
2. Analizuj swoje słabości!
3. Systematycznie odtwarzaj wiedzę!
4. Poznawaj wyjaśnienia do zadań maturalnych na trzy różne sposoby!
5. Zadawaj pytania, dziel się wątpliwościami lub swoją wiedzą!

Materiały dydaktyczne

Platforma e-learningowa

Zobacz jak w praktyce wygląda nauka z kursami na portalu Więcej niż Matura
Zobacz wszystkie
dashboard biologia 1
b1
c3
b3
dashboard bazy 2
c2
dashboard biologia 1
b1
c3
b3
dashboard bazy 2
c2
dashboard biologia 1 b1 c3 b3 dashboard bazy 2 c2 b2 c1 slajd z zadaniem chemia slajd z zadaniem chemiaa zadanie w bazie pulapka wskazowka

Rodzaje lekcji na kursach

Lekcja teoretyczna

W sposób wyselekcjonowany, uporządkowany i przejrzysty prezentuje zagadnienia teoretyczne oraz sposoby rozwiązania zadań. Zawiera tysiące slajdów bogatych w ilustracje, schematy, diagramy i przypisy. To wirtualny podręcznik oraz miejsce spotkań i dyskusji z opiekunami dydaktycznymi!

Lekcja odtwórkowa

Celem tej lekcji jest utrwalenie wcześniej poznanego materiału. Wykorzystuje system odtwórek, testy oraz moduł bazy zadań maturalnych. Celem tej lekcji jest nauczenie Cię wykorzystywania wiedzy i rozwiązywania zadań maturalnych.

Innowacyjna baza zadań maturalnych

Wszystkie zadania w jednym miejscu

W bazie zadań maturalnych Więcej niż Matura znajdziesz wszystkie zadania z matury rozszerzonej z biologii i chemii z ostatnich 10 lat! Do każdego z nich możesz zadać pytanie, na które odpowie zespół nauczycieli i egzaminatorów.

3 tryby rozwiązywania zadań!

Wybieraj, w jakim trybie chcesz rozwiązywać zadania: samodzielnie, ze wskazówkami lub z pełnym wyjaśnieniem krok po kroku! Wskazówki i wyjaśnienia zostały opracowane na podstawie doświadczenia wykwalifikowanego zespołu nauczycieli!

Pełna opieka dydaktyczna

Nauka bez możliwości kontekstowego zadawania pytań nie jest efektywna, bo nie rozwiewa wszystkich indywidualnych wątpliwości. W bazie zadań Więcej niż Matura pod każdym zadaniem i poleceniem możesz zadać pytanie, na które odpowie zespół nauczycieli. Możesz też przeglądać pytania innych kursantów!

Planowanie nauki z zadaniami

W module bazy zadań możesz wygodnie zaplanować pracę z zadaniami.

Wystarczy, że określisz czas, przez jaki planujesz je rozwiązywać oraz zakres matur, które chcesz przerobić, a platforma zaproponuje Ci gotowy plan pracy.

Nauka oceniania odpowiedzi

Bądź własnym egzaminatorem! Dzięki pracy z naszą bazą zadań będziesz uczyć się oceniać rozwiązania zadań i przyznawać sobie punkty. Dzięki temu będziesz wiedzieć, na co zwrócić uwagę na maturze!

 

3
Aktywne kursy
2 000
Opracowanych zadań maturalnych
175
Gotowych lekcji

Masz więcej pytań?