Więcej niż Matura to efektywna nauka na poważnie z nastawieniem na osiągnięcie wysokich wyników. Polega na realizacji gotowych lekcji teoretycznych i odtwórkowo-zadaniowych ze stałym wsparciem nauczycieli i egzaminatorów, którzy odpowiadają na pytania i sprawdzają rozwiązania zadań.

Dzięki połączeniu teorii, bazy zadań maturalnych i korepetycji w jednym miejscu całkowicie zastępuje inne formy nauki. Pozwala znacznie podnieść efektywność nauki dzięki spersonalizowanemu planowi nauki i dostępności platformy jak i możliwości zadawania pytań 24/7 przez cały okres dostępu do kursów.

Czas nauki do matury zależy od wyniku jaki chcesz osiągnąć. Realizacja jednego kursu zajmuje około 200 godzin.

WNM Ilustracje marketingowe polączenie korepetycji kursu i podręcznika aktualne
WNM Ilustracje marketingowe polączenie korepetycji kursu i podręcznika aktualne

Więcej niż Matura to efektywna nauka na poważnie z nastawieniem na osiągnięcie wysokich wyników. Polega na realizacji gotowych lekcji teoretycznych i odtwórkowych ze stałym wsparciem nauczycieli i egzaminatorów, którzy odpowiadają na pytania i sprawdzają rozwiązania zadań.

Dzięki połączeniu teorii, bazy zadań maturalnych i korepetycji w jednym miejscu całkowicie zastępuje inne formy nauki. Pozwala znacznie podnieść efektywność nauki dzięki spersonalizowanemu planowi nauki i dostępności platformy jak i możliwości zadawania pytań 24/7 przez cały okres dostępu do kursów.

Czas nauki do matury zależy od wyniku jaki chcesz osiągnąć, kursy zostały zaprojektowane tak, aby realizacja kursu z Biologi i Chemii razem była możliwa w 6 -12 miesięcy. Realizacja jednego kursu zajmuje około pomiedzy 150-250 godzin.

Poznaj 3 fundamenty metodyki nauczania Więcej niż Matura!

WNM Ilustracje marketingowe Fundamenty WNM personalizacja nauki

Personalizacja nauki

Kluczowe założenie, jakie realizują nasze kursy, to możliwość personalizacji nauki. Możesz uczyć się, gdzie chcesz, kiedy chcesz, jak chcesz i zadać takie pytanie… jakie chcesz!

Pełna personalizacja pozwala każdemu z nas na realizację swojego prawdziwego potencjału i odpowiada na indywidualne potrzeby.

WNM Ilustracje marketingowe Fundamenty WNM asynchroniczność nauki

Asynchroniczność nauki

Aby osiągnąć pełną personalizację nauki, uczeń musi przejąć stery. Oznacza to, że uczy się samodzielnie i prosi o pomoc tylko wtedy, gdy tego potrzebuje. Wymaga to autonomii, jednak nowoczesna platforma e-learningowa pomaga w zaplanowaniu i prowadzeniu systematycznej nauki.

WNM Ilustracje marketingowe Fundamenty WNM realizacja zasad efektywnego nauczania min

Realizacja zasad efektywnego nauczania

Wykorzystanie cyfrowej formy przekazu treści pozwala tworzyć materiały edukacyjne i kursy, które realizują wiele zasad efektywnego nauczania – których spełnienie nie jest możliwe przy nauce z drukowanych podręczników ani podczas prowadzenia lekcji w kilkudziesięcioosobowych klasach.

WNM Ilustracje marketingowe Gwarancja satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji

Zdobądź wyniki powyżej 75% na maturze z chemii i biologii. Jeśli Ci się to nie uda, zwrócimy Ci 100% kosztów poniesionych przy zakupie kursu lub przedłużymy dostęp do platformy o kolejny rok.
Sprawdź szczegółowe warunki otrzymania Gwarancji Satysfakcji.

Sprawdź

Opinie

Metodyka uczenia się sprawdzona przez tysiące osób!

Metodyka nauczania portalu Więcej niż Matura została sprawdzona przez ponad 30 000 lekarzy, studentów medycyny i maturzystów uczących się na portalu Więcej niż LEK i Więcej niż Matura. Poznaj opinie maturzystów i studentów medycyny!

Kurs maturalny z Biologii został oceniony przez kursantów na 94/100 punktów, Kurs maturalny z Chemii na 97/100 punktów. Wyliczenia oparte są na 30 541 odpowiedziach osób oceniających lekcje.

Zobacz opinie
WNM Chart2023 desktop
WNM Chart2023 mobile

Metodyka uczenia się sprawdzona przez tysiące osób!

Metodyka nauczania portalu Więcej niż Matura została sprawdzona przez ponad 30 000 lekarzy, studentów medycyny i maturzystów uczących się na portalu Więcej niż LEK i Więcej niż Matura. Poznaj opinie maturzystów i studentów medycyny!

Kurs z Biologii został oceniony przez kursantów na 94/100 punktów, Kurs z Chemii na 97/100 punktów. Wyliczenia oparte są na bazie 30 541 odpowiedziach osób oceniających lekcje.

Zobacz opinie

Jak sprawdzamy, czy kursy Więcej niż Matura działają?

WNM Ilustracje marketingowe Dashboard kursu min

Ewaluację jakości kształcenia przeprowadzamy, łącząc dane z wielu źródeł, są to:

System ocen lekcji – oparty na ankietach, w których kursanci oceniają każdą lekcję w 5 kategoriach.
Opinie na temat nauki z Więcej niż Matura wystawiane przez kursantów w formie anonimowej, jak i publicznej.
Dane z platformy e-learningowej dotyczące aktywności kursantów – na przykład procent poprawności rozwiązań zadań czy czas nauki.
Wywiady z kursantami, które odbywają się na spotkaniach z metodykiem nauczania.
Wyniki uzyskiwane przez kursantów Więcej niż Matura na prawdziwej maturze.

Jeśli interesują Cię dokładne wyniki ostatnich ewaluacji jakości kształcenia, zapraszamy do wpisu poniżej.

Wyniki ewaluacji

6 problemów edukacyjnych, które rozwiązuje Więcej niż Matura

Selekcja materiału

Jednym z trudniejszych zadań, jakie stoi przed uczniem, jest odpowiednia selekcja materiału. Na kursach WNM robimy to w 100% za ucznia poprzez przygotowanie dziesiątek gotowych lekcji ułożonych w odpowiedniej kolejności. Cały materiał potrzebny do matury jest w 100% zawarty w kursach.

Plan pracy

Nawet gdy wiemy, czego się nauczyć, możemy nie umieć stworzyć realnego planu nauki. W tym względzie platforma e-learningowa pomaga poprzez proponowanie gotowych planów nauki, szacowanie tempa nauki oraz monitorowanie materiału, który wymaga powtórzenia.

Systematyzacja wiedzy

Sama wiedza to za mało, aby zdać maturę na wysoki wynik. Musi być ona odpowiednio usystematyzowana i przećwiczona w zadaniach maturalnych. Dlatego na kursie ponad połowę czasu poświęcamy na pracę z systemem odtwórek oraz z zadaniami maturalnymi.

Wspólna nauka

Wątpliwości czy brak zrozumienia materiału mogą pojawić się w każdym momencie. Dlatego na kursach WNM świadczymy stałą opiekę dydaktyczną – odpowiadamy na wszystkie pytania, jakie pojawią się u ucznia w trakcie nauki.

Motywacja

Nawet gdy mamy wszystkie materiały i narzędzia do nauki, może pojawić się problem z motywacją. Dzięki monitorowaniu postępów oraz dzieleniu nauki na małe porcje pomagamy w codziennym osiąganiu małych sukcesów, które budują naszą motywację przez wiele miesięcy kształcenia.

Efektywność nauki

Jak uczyć się efektywnie i uniknąć przemęczenia? Przepracowanie jest jednym z najczęstszych negatywnych zjawisk, jakie spotyka ucznia. Dlatego na kursach WNM uczeń uczy się, kiedy chce, gdzie chce, w takim tempie, w jakim chce. To pozwala siadać do nauki wtedy, gdy mamy czas i siły, oraz robić przerwy, gdy tego potrzebujemy – bez zmuszania się do żadnych aktywności.

Jak wygląda nauka na kursach?

Efektywna nauka do matury z biologii i chemii.

Zachęcamy Cię do obejrzenia krótkiego wideo, które w ciągu 6 minut wprowadzi Cię w podstawowe założenia działania kursów Więcej niż Matura.

W kolejnych nagraniach znajdziesz więcej szczegółów. Skupiają się one na sposobie działania bazy zadań, sposobie, w jaki nauczyciele udzielają indywidualnych odpowiedzi na pytania, oraz dwóm typom lekcji, z których zbudowane są nasze kursy.

Dlaczego na kursach mamy 2 typy lekcji?

Celujemy w wyniki na maturze wyższe niż 75%!

Kursy składają się z dwóch typów lekcji, gdyż aby osiągnąć najwyższe wyniki, trzeba nie tylko zrozumieć materiał, ale także go usystematyzować i wyćwiczyć się w zadaniach maturalnych.

Lekcje teoretyczne służą poznaniu całej teorii do matury w formule 2015 lub 2023, natomiast lekcje odtwórkowe służą usystematyzowaniu tej wiedzy i ćwiczeniu rozwiązywania zadań maturalnych.

To powoduje, że nasze kursy do matury wymagają włożenia w ich realizację czasu i wysiłku. Jednak systematyczna nauka się opłaca i przynosi efekty. W szczególności, że na kursie masz wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu.

Czym jest baza zadań maturalnych?

Obejrzyj tutorial wideo, aby dowiedzieć się, że:

  • nie musisz kupować żadnych drukowanych zbiorów zadań,
  • baza zadań automatycznie zliczy Twoje statystyki rozwiązanych zadań i wskaże, z czego idzie Ci najgorzej,
  • nasza baza to największa baza zadań maturalnych z biologii i chemii z wyjaśnieniami w Polsce,
  • zadania możesz rozwiązywać w trzech trybach: samodzielnie, ze wskazówkami i wyjaśnieniem krok po kroku,
  • sprawdzimy Twoje rozwiązania i powiemy, czy przyznano by za nie punkty na maturze.

Wbudowane korepetycje – na czym polegają?

Zadaj tyle pytań, ile chcesz, kiedy chcesz!

Na kursach Więcej niż Matura zapewniamy pełną opiekę dydaktyczną, czyli zasadniczo: wbudowane korepetycje.

W ramach dostępu możesz:

  • Zadawać dowolne pytania, w nieograniczonej liczbie.
  • Poprosić o sprawdzenie zadań maturalnych.
  • Skonsultować indywidualny plan nauki.
  • Poprosić o pomoc w nauce w każdym aspekcie.

Komunikacja z zespołem nauczycieli odbywa się w formie tekstowej i graficznej. Zadajesz pytania na bieżąco, a kiedy pojawią się odpowiedzi, otrzymujesz powiadomienie. Na pytania odpowiadamy każdego dnia od 9:00 do 20:00, a na te zadane w późniejszych godzinach – rano.

Masz pytania lub wątpliwości?

Zapytaj naszego asystenta AI na stronie lub zadzwoń do nas. Wszystko Ci wytłumaczymy!

Kursy maturalne Więcej niż Matura

Spersonalizowane kursy Więcej niż Matura to sprawdzony sposób na przygotowanie do matury! Ucz się, gdzie chcesz, kiedy chcesz i w jakim tempie chcesz!

Zapisz się na kurs

Zacznij uczyć się efektywnie do matury z biologii i chemii.

WYBIERZ KURS DLA SIEBIE