Interaktywne prezentacje

Prezentacje na kursach Więcej niz Matura to dużo więcej niż tradycyjne prezentacje. To wirtualny podręcznik nastawiony na efektywną i przyjemną naukę!

WNM Ilustracje marketingowe Prezentacje slajdy 2

Interaktywne slajdy

Liczba informacji na slajdzie jest dobrana tak, by nie doprowadzać do kognitywnego przeciążenia podczas nauki. Dodatkowe informacje, ilustracje i materiały zawarte są w przypisach, czyli ikonkach umieszczonych na slajdach. Każdy slajd to osobny wątek dyskusyjny!

Ilustracje kolaż

Atrakcyjne przypisy

Slajdy na kursach WNM są wypełnione przypisami zawierającymi dodatkowe ilustracje, zdjęcia, ciekawostki, historie, jak i przykłady rozwiązań zadań maturalnych. Wszystko po to, aby ułatwić Ci naukę!

Co zawiera pelna opieka dydaktyczna copy

Pytania i dyskusje

Każdy slajd możesz skomentować, zostawiając pod nim pytanie lub prosząc o wyjaśnienie któregoś z zagadnień. Odpowiedzi udzieli Ci zespół nauczycieli i egzaminatorów maturalnych.

Dlaczego na kursach mamy 2 typy lekcji?

Celujemy w wyniki na maturze wyższe niż 75%!

Kursy składają się z dwóch typów lekcji, gdyż aby osiągnąć najwyższe wyniki, trzeba nie tylko zrozumieć materiał, ale także go usystematyzować i wyćwiczyć się w zadaniach maturalnych.

Lekcje teoretyczne służą poznaniu całej teorii do matury w formule 2015 lub 2023, natomiast lekcje odtwórkowe służą usystematyzowaniu tej wiedzy i ćwiczeniu rozwiązywania zadań maturalnych.

To powoduje, że nasze kursy do matury wymagają włożenia w ich realizację czasu i wysiłku. Jednak systematyczna nauka się opłaca i przynosi efekty. W szczególności, że na kursie masz wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu.

Materiały dydaktyczne

Galeria

Zobacz przykładowe slajdy z naszych prezentacji i przekonaj się, jak wygląda nauka z Więcej niż Matura.
Zobacz więcej
Kurs z Biologii Lekcja teoretyczna 1 Metoda naukowa 01
Kurs z Biologii Lekcja teoretyczna 3 Budowa komórki 01
Kurs z Biologii Lekcja teoretyczna 5 Organella komórkowe 01
Kurs z Biologii Lekcja teoretyczna 13 Białka i kwasy nukleinowe 01
Kurs z Biologii Lekcja teoretyczna 13 Białka i kwasy nukleinowe 02
Kurs z Biologii Lekcja teoretyczna 23 Autotrofizm 01
Kurs z Biologii Lekcja teoretyczna 1 Metoda naukowa 01
Kurs z Biologii Lekcja teoretyczna 3 Budowa komórki 01
Kurs z Biologii Lekcja teoretyczna 5 Organella komórkowe 01
Kurs z Biologii Lekcja teoretyczna 13 Białka i kwasy nukleinowe 01
Kurs z Biologii Lekcja teoretyczna 13 Białka i kwasy nukleinowe 02
Pokaż więcej
Kurs z Biologii Lekcja teoretyczna 23 Autotrofizm 01
Kurs z Biologii Lekcja teoretyczna 1 Metoda naukowa 01 Kurs z Biologii Lekcja teoretyczna 3 Budowa komórki 01 Kurs z Biologii Lekcja teoretyczna 5 Organella komórkowe 01 Kurs z Biologii Lekcja teoretyczna 13 Białka i kwasy nukleinowe 01 Kurs z Biologii Lekcja teoretyczna 13 Białka i kwasy nukleinowe 02 Kurs z Biologii Lekcja teoretyczna 23 Autotrofizm 01 Kurs z Biologii Lekcja teoretyczna 41 Różnorodność roślin 01 Kurs z Chemii Lekcja teoretyczna Hybrydyzacja i teoria VSEPR Kurs z Chemii Lekcja teoretyczna Izomeria Kurs z Chemii Lekcja teoretyczna Kwasy karboksylowe i ich pochodne Kurs z Chemii Lekcja teoretyczna Ogniwa galwaniczne Kurs z Chemii Lekcja teoretyczna Rodzaje wiązań i opis wiązania jonowego Kurs z Chemii Lekcja teoretyczna Wiązanie kowalencyjne 2 Kurs z Chemii Lekcja teoretyczna Związki organiczne zawierające azot 5 Screenshot 2023 06 12 at 11.11.17 Screenshot 2023 06 12 at 11.07.37 Screenshot 2023 06 12 at 11.06.33 Screenshot 2023 06 12 at 11.02.58 Screenshot 2023 06 12 at 11.04.15 Screenshot 2023 06 12 at 11.04.43 Screenshot 2023 06 12 at 11.05.09

Baza zadań maturalnych z wyjaśnieniami

Wszystkie zadania w jednym miejscu

W bazie zadań maturalnych Więcej niż Matura znajdziesz wszystkie zadania z matury rozszerzonej z biologii i chemii z ostatnich 10 lat! Do każdego z nich możesz zadać pytanie, na które odpowie zespół nauczycieli i egzaminatorów.

3 tryby rozwiązywania zadań!

Wybieraj, w jakim trybie chcesz rozwiązywać zadania: samodzielnie, ze wskazówkami lub z pełnym wyjaśnieniem krok po kroku! Wskazówki i wyjaśnienia zostały opracowane na podstawie doświadczenia wykwalifikowanego zespołu nauczycieli!

Pełna opieka dydaktyczna

Nauka bez możliwości kontekstowego zadawania pytań nie jest efektywna, bo nie rozwiewa wszystkich indywidualnych wątpliwości. W bazie zadań Więcej niż Matura pod każdym zadaniem i poleceniem możesz zadać pytanie, na które odpowie zespół nauczycieli. Możesz też przeglądać pytania innych kursantów!

Planowanie nauki z zadaniami

W module bazy zadań możesz wygodnie zaplanować pracę z zadaniami. Wystarczy, że określisz czas, przez jaki planujesz je rozwiązywać, oraz zakres matur, który chcesz przerobić. Platforma zaproponuje Ci gotowy plan pracy.

Nauka oceniania odpowiedzi

Bądź własnym egzaminatorem! Dzięki pracy z naszą bazą zadań będziesz uczyć się oceniać rozwiązania zadań i przyznawać sobie punkty! Dzięki temu dowiesz się, na co zwrócić uwagę na maturze.

 

Czym jest baza zadań maturalnych?

Obejrzyj tutorial wideo, aby dowiedzieć się, że:

  • nie musisz kupować żadnych drukowanych zbiorów zadań,
  • baza zadań automatycznie zliczy Twoje statystyki rozwiązanych zadań i wskaże, z czego idzie Ci najgorzej,
  • nasza baza to największa baza zadań maturalnych z biologii i chemii z wyjaśnieniami w Polsce,
  • zadania możesz rozwiązywać w trzech trybach: samodzielnie, ze wskazówkami i wyjaśnieniem krok po kroku,
  • sprawdzimy Twoje rozwiązania i powiemy, czy przyznano by za nie punkty na maturze.
Materiały dydaktyczne

Galeria

Zobacz, jak wygląda nasza baza zadań w praktyce.
Zobacz wszystkie
Zadanie maturalne Biologia przypisy i kroki wyjaśnienia
Zadanie maturalne biologia widok wyboru poleceń WNM
Zadanie maturalne pojedyncze zadanie Biologia wybór trybu WNM
Zadania maturalne widok pojedynczego pytania wybór trybu rozwiazania Chemia WNM
Zadania maturalne widok pojedynczego pytania wybór trybu rozwiazania biologia WNM (1)
Zadania maturalne Pojedyncze zadanie Chemia
Zadanie maturalne Biologia przypisy i kroki wyjaśnienia
Zadanie maturalne biologia widok wyboru poleceń WNM
Zadanie maturalne pojedyncze zadanie Biologia wybór trybu WNM
Zadania maturalne widok pojedynczego pytania wybór trybu rozwiazania Chemia WNM
Zadania maturalne widok pojedynczego pytania wybór trybu rozwiazania biologia WNM (1)
Pokaż więcej
Zadania maturalne Pojedyncze zadanie Chemia
Zadanie maturalne Biologia przypisy i kroki wyjaśnienia Zadanie maturalne biologia widok wyboru poleceń WNM Zadanie maturalne pojedyncze zadanie Biologia wybór trybu WNM Zadania maturalne widok pojedynczego pytania wybór trybu rozwiazania Chemia WNM Zadania maturalne widok pojedynczego pytania wybór trybu rozwiazania biologia WNM (1) Zadania maturalne Pojedyncze zadanie Chemia Baza zadań maturalnych filtry stanu rozwiązania CHEMIA Baza zadań maturalnych filtry specyfika zadania i czasownik operacyjny Baza zadań maturalnych Biologia typ polecenia czasownik operacyjny FILTRY Baza zadań chemicznych widok listy Baza zadań maturalnych widok listy i filtrów CHEMIA Zadanie maturalne Wyjaśnienie krok po kroku przypisy Zadanie maturalne Chemia przypisy i kroki z wyjaśnieniami Zadania maturalne Chemia widok pojedynczego pytania z PUŁAPKĄ Zadania maturalne widok pojedynczego pytania wybór trybu rozwiazania biologia WNM Zadania maturalne Chemia widok pojedynczego pytania WNM Zadanie maturalne pojedyncze zadanie Biologia Tryb wyjaśnienia krok po kroku WNM Screenshot 2023 06 12 at 12.12.06 Screenshot 2023 06 12 at 12.13.14 Screenshot 2023 06 12 at 12.14.57

Szukasz zadań maturalnych z biologii lub chemii?

Jeśli szukasz zadań maturalnych gotowych do druku, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Na Więcej niż Matura możesz za darmo ściągnąć zarówno oficjalne arkusze CKE, jak i zbiory, w których zadania są posegregowane według działów, a nie całych egzaminów maturalnych. To na pewno pomoże Ci w nauce!

Zbiory zadań są dużymi plikami, dlatego pobranie ich może chwilę potrwać.

Zbior zadan maturalnych 4 min
Zbior zadan maturalnych 4 min

Szukasz zadań maturalnych z Biologii lub Chemii?

Jeśli szukasz zadań maturalnych gotowych do druku, to jesteś w dobrym miejscu. Na Więcej niż Matura możesz za darmo ściągnąć zarówno oficjalne arkusze CKE, jak i zbiory, w których zadania są posegregowane według działów, a nie egzaminów maturalnych. To na pewno pomoże Ci w nauce!

Jak zbiory zadań współgrają z bazą zadań?

WNM Ilustracje marketingowe Nastolatki zbiory zadan b

Zbiory drukowane są dodatkową pomocą w nauce. Ponad 2 000 zadań z oficjalnych matur z ostatnich 10 lat jest podzielonych tematycznie i zintegrowanych z kursami, dzięki czemu po numerze zadania łatwo i szybko odnajdziesz wyjaśnienia do jego rozwiązania Posiadanie zbiorów nie jest konieczne do realizacji kursów WNM – zadania możesz także samodzielnie drukować. Niemniej gdy istnieje możliwość skorzystania z wcześniej przygotowanych materiałów, nauka staje się wygodniejsza i efektywniejsza.

Możliwość zakupu zbiorów zadań odblokowuje się po otrzymaniu dostępu do jednego z kursów. Zakup ten jest opcjonalny, gdyż każde zadanie w bazie zadań możesz wydrukować z poziomu platformy e-learningowej. W tych drukowanych zbiorach masz je po prostu zebrane w jednym miejscu. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które nie posiadają drukarki.

Kursy maturalne Więcej niż Matura

Spersonalizowane kursy Więcej niż Matura to sprawdzony sposób na przygotowanie do matury! Ucz się, gdzie chcesz, kiedy chcesz i w jakim tempie chcesz!

Masz więcej pytań?