Wyniki powyżej 75% na maturze z chemii i biologii wystarczą, aby dostać się na medycynę.

Jesteśmy pewni, że nasz kurs pomoże Ci to osiągnąć! Jeśli jednak nie uda Ci się to, gwarantujemy, że zwrócimy Ci 100% kosztów poniesionych przy zakupie kursu lub przez kolejny rok pomożemy w nauce do matury za darmo. Ty wybierasz!

Jak działa Gwarancja satysfakcji?

Wynik powyżej 75%!

Ukończenie kursu WNM daje Ci największe szanse na wynik powyżej 75% na maturze z chemii lub biologii!
Wynika to z jego konstrukcji, zakresu materiału oraz stałej opieki dydaktycznej, jaką zapewniamy w toku nauki z kursem.

Jak działa Gwarancja satysfakcji?

Co jeśli nie uzyskasz minimum 75%?

Wtedy masz do wyboru dwie opcje. Możesz otrzymać 100% zwrotu poniesionych kosztów lub 12-miesięczny dostęp do kursu bez dodatkowych opłat, celem nauki do kolejnego podejścia do matury.
Taka sytuacja będzie oczywiście niefortunna, niemniej jako zespół chcemy w tej sytuacji być wobec Ciebie fair, dlatego stworzyliśmy taką gwarancję.

Jakie są warunki ukończenia kursu?

W ciągu ostatnich lat stworzyliśmy kilkanaście kursów e-learningowych, które skutecznie realizują postawione przed nimi cele kształcenia.

Warunki ukończenia kursu są następujące:

1. Realizacja 100% obowiązkowych lekcji.
2. Minimum 200 godzin aktywności na kursie.
3. Rozwiązanie minimum 1000 poleceń do zadań maturalnych w trybie samodzielnego rozwiązywania zadań.
4. Rozpoczęcie nauki z kursem minimum 100 dni i maksimum 365 dni przed terminem matury.
5. Realizacja kursu w trybie „Podejścia do kursu” i posiadanie planu nauki lekcji w kolejności realizacji lekcji zalecanej domyślnie na kursie.

Dla każdego z kursów realizacja tych warunków jest liczona osobno.

Jako zespół nauczycieli, redaktorów i metodyków uważamy, że branie pełnej odpowiedzialności za proces kształcenia jest ważnym elementem zapewnienia wysokiej jakości kształcenia. Nasza metodyka, dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii, jest w stanie pomagać uczniowi w 100% jego czasu nauki. Ze względu na ten fakt możemy wziąć pełną odpowiedzialność za wyniki tego procesu. Gwarancja satysfakcji jest tego odzwierciedleniem. W podobny sposób dajemy gwarancję satysfakcji na naukę studentów medycyny, stomatologów i lekarzy, którzy przygotowują się z nami do Lekarskiego i Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego w ramach macierzystego portalu Więcej niż LEK.

Kursy Więcej niż Matura

Spersonalizowane kursy WNM to sprawdzony sposób na przygotowanie do matury! Ucz się, gdzie chcesz, kiedy chcesz i w takim tempie, jakim chcesz!

Zapisz się na kurs

Zacznij uczyć się efektywnie do matury z Biologii i Chemii.

WYBIERZ KURS DLA SIEBIE